Jak rychle zhubnout

Při hubnutí je v první fázi dobré určit si svůj cíl a nejlépe reálný. Po stanovení cílé jak zhubnout je třeba rozmyslet se nad změnou životního stylu a přístupu k životu. Zvolíte-li si že zhubnete o více jak 10kg, budou se o vás snažit všeljaké pokušení nad "zázračných" metod na hubnutí (pilulky, náplasti,...). Zde je důležité uvědomit si že jde většinou o podvody!

Je nutné si také uvědomi, že nelze zhubnout za 14 dní, nebo pár měsíců - musíte udělat dlouhodobou (doživotní) změnu. Proto se nedoporučují zásadní a radikální diety, protože ty nelze vydržet dlouhodobě. Stačí tedy začít žít zdravě a uvidíte že se hned budete cítit lépe.

Zásada číslo jedna tedy zní: Najít si na sebe čas a snažit se tento čas strávit pohybem. Ideálně najdete-li si tento čas 3x až 5x týdně. Ovšem i méně čast je lepší než vůbec. Jako ideální prostředek na pohyb při hubnutí je např. rotoped, spinning, fitness nebo jízda na kole. A když můžete někam jít pěšky a nejet autem nebo mhd, tak i takovýto pohyb se počítá.

Při hubnutí je také rozhodují úprava jídelníčku. Ovšem pro začátek stačí jest normální a zdravou stravu. Více informací o trávení a zažívání zde.
© 2005 - 2023 - JAK ZHUBNOUT - hubnutí zdravě jen běžnými potravinami - Hubnutí a dieta
[ochrana osobních údajů]